niedziela, 12 maja 2013

Musztarda Stołowa KętrzyńskaProducent pisze:

Musztarda Kętrzyńska Stołowa 170g

Produkowane na bazie podstawowego składnika jakim jest gorczyca i odpowiednio skomponowanych przypraw. Swoje ostateczne walory smakowe musztardy osiągają w odpowiednio długim procesie produkcji leżakowania. W ofercie posiadamy musztardy w dwóch smakach: Musztarda kętrzyńska krzepka – z dodatkiem gorczycy czarnej i papryki o ostrym i lekko pikantnym smaku. Stanowi dobry dodatek do potraw z rusztu i mięs pieczonych. Musztarda kętrzyńska stołowa - klasyczna, umiarkowanie ostry smak. Przyrządzona na bazie zmielonej gorczycy i przypraw ziołowych. Niezastąpiona jako dodatek do pieczeni, wędlin, oraz jako składnik sosów do mięs i sałatek.
Po długich deszczowych dniach w końcu wyjrzało słońce.Dzięki temu mogliśmy zorganizować spotkanie na łonie natury.Jak powszednie wiadomo , jednym z najlepszych sposobów na spędzenie miłego popołudnia, jest grillowanie kiełbasek.
Podczas pałaszowania grillowanej kiełbasy ,mogłam spróbować Musztardę Kętrzyńską stołową.
Składniki:
1kg. kiełbasy  grillowej
1 musztarda Kętrzyńska stołowa
ketchup
przyprawa do grillowanych kiełbasekMoja rada:Podczas grillowania ,kiełbaski warto polewać piwem ,gdyż nabiera nowego ,wyjątkowego smaku.

Smacznego!

Musztarda stołowa Kętrzyńska  kliknij tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz